2020 Popüler Promosyon Ürünleri

Yeni yılda promosyon ürünleri seçerken incelemeniz gereken en yeni ve en popüler ürünleri mi merak ediyorsunuz. Sizlere 2020'de çok ses getirecek promosyon ürünleri sıraladık. 

Telefon Aksesuarı ve Telefon Tutaçları

Hemen hemen herkesin kullandığı özelikleri her yıl ilerleyen akıllı telefonların fiyatlarına bakılırsa korumaları ve muhafazaları içinde telefon kılıfları veya tutaçları bu yılda en çok rağbet gören ürünlerin başında gelmektedir. 

Kulaklıklar ve Usb Flaşlar

Herkese lazım olan promosyon telefon kulaklarıda geçen yıl çok rağbet gören ürünlerden olup bu yılda bu hareketini koruyacaktır. Logo baskılı flaş bellekler birçok sektörde kullanışlığını devam ettirmektedir.

Özelikli Kalemler 

Promosyon stant kalemler en son üretilmiş hem kalem özeliği olan hemde telefon standı olma özeliği taşıyan kalemler yeni yılın popüler ürünleri arasındadır.

Anahtarlık

Birçok çeşidi bulunan anahtarlıklar son zamanlarda promosyon için ve baskı için çok talep görmüştür. Bizim gelitirmiş olduğumuz hem anahtarlık hemde şişe kapak açacağı olan anahtarlıklar 2020'de çok kişinin elinde görüleceği şimdiden belli olmuştur.

Güneş Gözlükleri

En çok kullanıcıya fayda getiren ve gösterişi ile baskı veya logonuzu tanıtan aksesuarlardan bir tanesidir promosyon güneş gözlükleri 

Lanyard Boyun Askılıkları 

Hemen hemen her firmada kulanılan boyunluklar diğer adı ile lanyardlar kartınızı ve bilgilerinizi gösteren boyunluk askılık kartlardır. Bu yılda çok ilgi çekeceğini düşündüğümüz ürünlerdendir. 

Yukarıda saydığımız ve daha bir çok yeni promosyon ürünleri ile DOZ.com.tr hizmetinizdedir. Direk fabrika fiyatları ile promosyon ihtiyacınızı karşılamaktadır. Bize danışmadan promosyon ve baskı ürün alışverişi yapmayın.