Hakkımızda

DOZtrading perakende ve özel perakende sektöründeki yıllarca tecrübemiz talep toplayan ürünleri ve konseptleri bulmamızda yardımcı olurken geniş uluslararası bağlantılarımızla talep edilenin tedariğini tüm dünyaya ulaştırmış bulunmaktadır.

Bir uluslararası şirket olan firmamız başta Amerika, Çin, Kanada ve Almanyada ofisleri bulunmaktadır ve şimdide Türkiye ofisini açmış bulunmaktadır. 

İş modelimiz direk fabrikadan son satıcıya ulaştırma olup, bunu ilk olarak uluslararası arenada profesyonelce gerçekleştiren bir firmayız. 

Kaliteli ürünlerin en uygun fiyatlarda tedariği ve ulaştırmanın ülke içinden bile daha hızlı bir şekilde sağlandığı. Başta ithalat, ihracat, gümrükleme ve lojistik hizmetleri ile başarılarını kanıtlamıştır. 

İstersiniz normal bir bakkal, market yada Avm'de veya internet üzerinde bir mağaza olun. İsterseniz Kamu veya Özel Küçük, Orta veya Büyük ölçekli işletmeler olun.

DOZ işinizi başlatma veya mevcut işinizi artırma için size istediğiniz gerekli ürünleri ve hizmetleri teminde her daim yanınızda olacaktır.  

Misyon: Uluslararası alanda ürün ve hizmetlerde yenilikçi teknoloji ile daha uygun ve daha kaliteli bir şekilde hizmet vermektir

Vizyon: Dünya'nın güvendiği ve benimsediği ürün ve konseptlerin ana tedarikçisi olmak.

DOZ size her daim gururla dünyada hizmet vermeye hazırdır. Ofislerimizin listesini görmek için tıklayınız